Про VIІ Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху
У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 з 15 по 21 травня у світі проходить VIІ Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Україна традиційно долучиться до світової ініціативи. Колектив закладу дошкільної освіти "Центр розвитку дитини" теж підтримує світові трнди щодо безеки дорожнього руху. З дошкільниками проводимо роботу у притаманних для дітей видах діяльності: іграх, розвагах, бесідах, продуктивній діяльності. Педагоги всіляко заоохочують дітей до правильної поведінки на дорозі. Ми, разом з батьками, маємо наголошувати на ключових життєзберігаючих правилах для наших дітей. Фото.