Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забезпечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти.
Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язані забезпечувати на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації та документів:
ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти: проектна потужність закладу - 220 дітей. Фактично станом на 01.09.2023 - 124 вихованці. У закладі функціонує 10 груп: 9 груп компенсуючого типу для дітей з порушенням мовлення (наповнюваність груп: 10-12 дітей); 1 - інклюзивна група (не більше 3 дітей з особливими освітніми потребами). Всі групи на 2023-2024 навчальний рік - укомплектовано.
умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами: У закладі створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень закладу (створено 9 логопедичних груп, з вересня 2017 року відкрита інклюзивна група),працює асистенти вихователя. Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром, де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки вихованців. Діти отримують додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття. Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено відповідне розвивальне середовище. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання. Територія підтримуються в належному стані
розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, здобувачів освіти: не стягується
інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства.
3. Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис 2023 рік і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавство
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма No 2д, No 2м) за 1 квартал 2023 р.
Інформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога за І півріччя 2023 р.
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма No4-Зд, No4-3м) за 1 квартал 2023 р.
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма No 2д, No 2м) за 2022 р.
Звітпро надходження та використання коштів загального фонду (форма No 2д, No 2м) за 1 квартал 2022 р.
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма No 2д, No 2м) за 1 півріччя 2022 р.
Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма No 2д, No 2м) за 9 місяців 2022 р.
4. Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом.
5. Перелік додаткової інформації, обов’язкової для оприлюднення закладами освіти, може визначатися спеціальними законами.
п.7 "Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти"