. Сайт ЗДО "Центр розвитку дитини" - Особлива дитина
ДНЗ "Центр розвитку дитини" м.Славутича
Четвер, 04.03.2021, 23:39
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Тримаємо зв'язок
Електронна скринька:
crd2003@ukr.net
Контактні телефони:
(04579)2-83-44 – завідувач
(04579)2-82-85– вихователь-методист
(04579)2-83-36 – медичний кабінет
Адреса сайту: slavcrd.at.ua

Web-методкабінет


Не кожен приходить у світ з однаковим шансом на сприятливий розвиток. Це стосується як біологічних, суспільних, так і психологічних чинників. Чим важча ситуація розвитку дитини, тим більше вона потребує допомоги і підтримки. Інтеграція дітей раннього віку з особливими потребами надзвичайно важлива, оскільки дає змогу швидше опанувати знання, вміння та навички, досягти загального та мовленнєвого розвитку відповідно до віку. Це допоможе дитині на більш ранньому етапі свого розвитку увійти в колектив однолітків. На нашу думку, особливу увагу слід приділяти інтеграції дітей раннього віку з особливими потребами, щоб допомогти дитині швидше опанувати знаннями, уміннями та навичками загального та мовленнєвого розвитку відповідно до віку. Набуте дозволить дитині на більш ранньому етапі свого розвитку влитися в колектив однолітків. 

   Але така інтеграція, на нашу думку, не може мати стихійного характеру, вона можлива лише при наявності в дошкільному закладі належного матеріально-технічного, програмно-методичного забезпечення та комплексного підходу до вирішення даної проблеми.
Дошкільний навчальний заклад „Центр розвитку дитини” наймолодший заклад  освіти  міста Славутича,  на даний час освітній заклад став центром корекції проблем мовлення дітей дошкільного віку. 
   В закладі «Центр розвитку дитини» створене належне розвивальне-корекційне середовище в якому немає дрібниць, починаючи із  сучасного дизайну всіх приміщень закладу, затишних групових кімнат де акумулюються краса, затишок, чистота, водночас розмаїття іграшок та багато кімнатних рослин, закінчуючи комплексом послуг які здійснюються фахівцями закладу. Доглянуте подвір’я. Облаштовані ігрові майданчики. Неймовірно затишні казкові групові приміщення для дітей, в них акумулюються краса, затишок, чистота, розмаїття іграшок і кімнатних рослин.
  Наш дошкільний заклад має за мету навчити кожного вихованця самостійно мислити, діяти в нестандартних умовах, вирішувати найрізноманітніші проблеми: побутові, навчальні, дослідницькі. Розуміючи потреби часу, педагогічний колектив працює в постійному творчому пошуку унікальних, прогресивних методик, технологій, інтерактивних методів у навчанні. Також широко використовується в роботі з дітьми нетрадиційні техніки, а саме -  аромотерапія, музико терапія, елементи танцювально-рухової терапії, терапії піском, арттерапії  тощо.
   Давня мудрість, хоч як би не опирались їй, такти бере своє: часи змінюються, і маємо змінюватися разом з нами і ми самі. Стрімкі перетворення, які спостерігаємо в суспільному житті, зрослі вимоги до нашої участі в ньому зумовлюють нове бачення нами, дорослими, готовності юного покоління продовжувати завтра те, що ми розпочали сьогодні.
   Ми змінюємо орієнтири виховання та навчання наймолодших, шукаємо нові методи і прийоми їхнього розвитку, вдаємося до найрізноманітніших способів активізації пізнавальної діяльності. Головне кредо педагогічного колективу – знайти ключик до кожного вихованця,  створити такі умови, такий психологічний клімат, щоб перебування у групі було радісним і приємним, щоб почувалося вільно і затишно, щоб виникало бажання активно діяти: гратися, працювати і  навчатися.
   Колектив поглиблено працює над розвитком пізнавальної активності, логічного мислення та формування творчої особистості, над виявленням та розвитком індивідуальних інтелектуальних здібностей дитини; над збереження та зміцнення здоров’я дітей. 
     Досвідчені педагоги забезпечують високу ефективність  в роботи з корекцій мови дітей.  

Пошук

Форма входу

Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Друзі сайту
Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області

ДНЗ №1 "Калинка"
ДНЗ №4 "Марите"
ДНЗ №5 "Джерельце"
ДНЗ №6 "Крунк"
ДНЗ №8 "Теремок"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сайт ДНЗ "Центр розвитку дитини" © 2021 Створити безкоштовний сайт на uCoz